bardzo poważny (?) problem

Powszechnieje zwyczaj nierozstawania się ze swoim smartfonem. Oto wyzwanie ery technologicznej: gdzie położyć telefon na stole? Po lewej stronie tam gdzie widelec, a może po prawej razem z łyżką, nożem, szklanką na wodę i kieliszkiem na wino?
A ja myślę, że najlepiej trzymać telefon w torebce / kieszeni :P
Cóż kiedyś nie było telefonów,smartfonów,internetu,komputera,notebooka itd.itp. i ludzie mieli inne problemy niż ten opisany wyżej, który uważam za śmieszny....nie jestem przeciwniczką smartfonów / sama takowego posiadam i uważam,że to fajne przydatne urządzenie / ale...no właśnie komentarze pozostawiam Wam...
na taki apel mnie dzisiaj wzięło :P:]

kobieta.interia.pl

Komentarze

 1. O rrrany,dla mnie to wogole zbędne urządzenie na tym świecie haha,moje zdanie znasz;p
  buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 2. ja MUSZĘ mieć zawsze telefon przy sobie. W razie gdyby coś się działo i musiałabym dzwonić na pogotowie. A poza domem - gdybym miała pilny telefon z domu bo coś się dzieje - wiem, wiem, szurnięta jestem..

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, aż wstyd się przyznać ale ja jestem trochę uzależniona od mojego, szperanie w necie, dodawanie komentarzy na bloga i odpowiadanie na dodane przez innych, czytanie artykułów, sprawdzanie pogody i emaila....cóż za wygoda nie trzeba laptopa włączać- no ja widać dużo z niego korzystam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty